BUS MARZEŃ

Potrzebne fundusze 130 000 zł
Akcja trwa do 4 kwietnia 2018 roku

WESPRZYJ NAS

Co to jest „Bus marzeń”?

To nasz pomysł na poszerzenie pomocy dzieciom. Wyobraź sobie, że są w Polsce miasteczka, w których nie ma nawet gdzie pograć w piłkę. Wyobraź sobie, że nawet ci, którzy chcą pomóc, nie zawsze mają jak.

Wyobraź sobie, że to właśnie Ty możesz to zmienić. Wesprzyj naszą zbiórkę i pomóż nam pomagać!

Kim jesteśmy?

W ramach Akcji Humanitarnej Życie w Pile organizujemy zajęcia dla dzieci z powiatu pilskiego i złotowskiego. Uczestniczymy w szeregu akcji:

  • 22 Spotkania świąteczne „Gwiazdkowa Niespodzianka” dla dzieci w wieku 2–14 lat
  • Kluby Najwspanialszej Podróży w 2014 do 2017 Ryczywół, Zawady, Piła, Błudowio, Szydłowo, Wąsosz.
  • 44 Wycieczki i obozy – ostatnio w 2016 w Kostrzycy, a w 2017 planujemy obóz w Mirostowicach Górnych

Dlaczego zbieramy na Bus Marzeń?

Pomaganie dzieciom wymaga od nas częstych podróży. Organizujemy wycieczki i obozy, które wymagają transportu. Nasi animatorzy muszą docierać w miejsca, gdzie prowadzimy akcje.

Do tego wszystkiego potrzebujemy samochodu, który będzie niezawodny, wygodny i bezpieczny.

Dlaczego niezawodny? Samochód, którego używamy, ma już 20 lat. Przez 7 lat jego użytkowania, przewiózł ponad 2100 paczek dla dzieci, zawiózł dary rzeczowe na Ukrainę i służył nam w czasie 14 wyjazdów na obozy i wycieczki, i cotygodniowe wyjazdy do klubów.

Po przeliczeniu kosztów wypożyczania busa z prawdziwego zdarzenia, wiemy, że byłoby to droższe niż kupno samochodu na własność.

Dlaczego wygodny? To proste – pomaganie dzieciom to nasza pasja, więc chcemy, żeby zawsze były zadowolone. Ponadto chcemy mieć możliwość przewozu osób starszych i niepełnosprawnych.

Dlaczego bezpieczny? To oczywiste – nigdy nie będziemy oszczędzać na bezpieczeństwie dzieci.

Pomóż nam już dziś – wesprzyj zakup Busa Marzeń.

Szczegóły techniczne: koszt zakupu nowego busa średniej klasy to 130 000 złotych. My marzymy o modelu Ford Tourneo Custom – dzięki niemu będziemy mogli pomagać jeszcze lepiej niż dotychczas.